Pre ženy

Regulujte svoju hmotnosť s kokteilmi Formula 1

Regulujte svoju hmotnosť s kokteilmi Formula 1
Autor: admin

Mali by sme chcieť vyzerať a cítiť sa skvele nielen v lete, keď je naše telo vystavené obdivu, ale aj počas celého roka. Základom je vyvážená strava, zdravý a aktívny životný štýl a správne odhodlanie.

Ako na vyváženú stravu

Aké jednoduché by bolo zdravo sa stravovať, keby sme mali pred očami skener, ktorý nás informuje o výživovej hodnote potravín. Veľmi jednoducho by sme si dokázali zrátať príjem energie, obsah makronutrientov: sacharidov, bielkovín či tukov. Bohužiaľ, v reálnom živote to nie je také jednoduché. Vo všeobecnosti by sme mali dodržiavať stravu, ktorá dodáva všetky makroživiny, ako aj vitamíny a minerály vo vyváženom množstve, ktoré zodpovedá našim individuálnym potrebám.

To znamená, že by sme mali prispôsobiť stravu svojmu životnému štýlu a najmä úrovni fyzickej aktivity, pretože konzumácia väčšieho množstva jedla, ako naše telo potrebuje, má negatívny vplyv na naše zdravie. Napr. tým, že vedie k zvýšeniu obsahu tuku v našom tele. Do svojho jedálnička zaraďme dostatok bielkovín (napr. strukoviny, vajcia, ryby alebo chudé nespracované mäso), zdravých tukov (napr. avokádo, rastlinné oleje, rybí tuk), ako aj komplexných sacharidov a vlákniny (napr. celozrnný chlieb alebo cestoviny) a z nápojov si vyberme vodu.

Vyvážená strava je pestrá strava, takže máme široké možnosti sebarealizácie. Nie vždy máme chladničku plnú čerstvej zeleniny, rovnako ako plný košík s ovocím, ktorý je skôr poloprázdny než krásne naaranžovaný ako počas vianočného obdobia. Vytvoriť si však zvyk dopĺňať zásoby raz týždenne nie je taký problém ani v tejto uponáhľanej dobe.

Regulujte svoju hmotnosť s kokteilmi Formula 1
Regulujte svoju hmotnosť s kokteilmi Formula 1 (zdroj: komerčný článok)

Formula 1 je nielen chutná, ale aj výživná

Jedlo v práškovej forme? Nie, to nie je žiadne sci-fi, ale jednoduchšia cesta k vyváženej strave. Formula 1 od Herbalife Nutrition nám môže pomôcť konzumovať zdravú stravu, aj keď na ňu nemáme čas. Vanilka so smotanou, čokoláda, korenisté jablko, jahody a maliny, lesná zmes či príchuť kávy? Na čo máte práve chuť? Formula 1, vám môže vytvoriť skvelé raňajky, rýchly obed, keď nemáte čas odbehnúť si do jedálne, ale aj výživný olovrant – doma, v práci, na služobnej ceste, skrátka všade, kde sa dá prášok rozmiešať so sójovým nápojom alebo klasickým mliekom.

Jednou porciou nápoja Formula 1 a dvoma porciami nutrične bohatého jedla za deň, sa postaráte o vyváženú stravu a udržanie hmotnosti. Na reguláciu hmotnosti sa odporúča výživným kokteilom Formula 1 nahradiť dve jedlá za deň. Kokteily Formula 1 obsahujú vysoký pomer vitamínov a minerálov, sú plné vlákniny, bielkovín a vyrobené z vegánskych surovín. Nielenže si pochutnáte na lahodnom krémovom nápoji, ale zároveň budete cítiť, že ste urobili niečo aj pre svoje zdravie. Zamaškrtiť si, a pritom sa nadopovať výživnými látkami, sa dá pohodlne deň čo deň, ani sa do toho netreba nútiť.

Regulujte svoju hmotnosť s kokteilmi Formula 1
(zdroj: komerčný článok)

Komerčný článok

Mohlo by vás zaujímať