Kozmetika, Pre ženy

Perfektná linka na pery. Tieto 4 triky pre dokonalosť musíte poznať!

Autor: redakcia

Krásny úsmev by mal byť súčasťou každej dámy. I keď si často užívame pohodlnejší lesk na pery, niektoré príležitosti si vyžadujú skôr použitie rúžu. Vtedy by ste si mali prizvať na pomoc aj linku na pery, ktorá tak opraví maličké chybičky krásy.

1. Je skutočne dôležitá

Mnohé ženy linku na pery proste ignoruje. Spája sa totiž s negatívnymi spomienkami z minulosti, keď ju zvykli dámy nosiť farebne viditeľne odlišnejšiu, čo nevyvolávalo dobrý dojem. Keď si ale dokážete správne vybrať vhodný odtieň, všetko bude vyzerať inak a zároveň si tak doladíte aj lepší tvar pier.

2. 45° uhol

Veľmi dôležité je správne držanie ceruzky. Linku by ste si mali nanášať v 45° uhle, aby ste tak urobili presne takú čiarku, ako si želáte, a taktiež aby ste dobre videli na pery. Robte kratšie pohyby, aby ste naniesli linku rovnomernejšie.

3. Prvý použite balzam na pery

Vďaka bezfarebnému balzamu na pery sa vám bude linka nanášať oveľa lepšie. Ústa budete mať jemnejšie a ceruzka sa vám bude i po ich okrajoch pohybovať plynulejšie. Vďaka tomu budú linky pôsobiť profesionálnejšie.

4. Kontrola z každého uhla

Pre presvedčenie, že ste si linku urobili dokonale, nemali by ste si ju kontrolovať len z priameho pohľadu v zrkadle. Najprv zdvihnite hlavu smerom dohora a po tomto obzretí aj smerom nadol. Takto uvidíte, či ste si dobre obkreslili aj kútiky a či to nebude potrebné opraviť.

Foto: unsplash.com

Mohlo by vás zaujímať