Kozmetika, Móda, Pre ženy

Krásne a dlhé riasy – čo by ste mali používať na rast mihalníc?

Autor: autor

Čo si prvé všimnete na druhom človeku? Najčastejšími odpoveďami je úsmev alebo oči. A keďže nám v aktuálnej situácií úsmev nie je vidieť, tak sa treba zamerať na oči. Keď sa nechcete príliš veľa líčiť, tak je ideálne vypestovať si dlhé a zdravé riasy. Ako na to? Všetky tipy a recepty sa dozviete v tomto článku.

Krásne a dlhé riasy – čo by ste mali používať na rast mihalníc? (Foto: unsplash.com)

Trvalá na riasy a farbenie

Niektoré ženy jednoducho neznesú, keď majú nalepené umelé mihalnice alebo spravené od kozmetičky. V súčasnosti je novinkou trvalá na riasy. Postupuje sa tak, že sa riasy natočia a nafarbia, takže aj keď nie sú nalíčené, sú tmavé, dlhé a natočené. Toto riešenie je ideálne vtedy, ak chcete dlhé riasy ihneď a nechce sa vám dlhodobo čakať, kým vám narastú. 

Séra a oleje

V prípade, že máte dostatok trpezlivosti, tak namiesto trvalej môžete vyskúšať pravidelné používanie špeciálne vyvinutého séra na mihalnice. Aj keď je táto záležitosť drahšia, tak verte tomu, že sa dočkáte výrazného efektu. Dôležité je pred nákupom prečítať recenzie zákazníčok, ktoré toto sérum používali. Ak nechcete investovať desiatky eur, tak stačí, keď budete na riasy aplikovať ricínový olej. Ten podporuje rast nie len mihalníc, ale aj obočia či vlasov.

Upravte si stravu

Aj strava má obrovský vplyv na vzhľad, to už asi viete. Či už je to stav vašej pleti, postava alebo práve dĺžka a vzhľad mihalníc. Zamerajte sa na zaradenie väčšieho množstva ovocia a zeleniny do stravy. Pre rast mihalníc je dôležitý vitamín E, ktorý si môžete kúpiť v lekárni vo forme kapsúl. 

Mohlo by vás zaujímať