Kozmetika, Móda, Pre ženy

Nechty podľa znamenia. Vyjadrite svoju osobnosť netradične (2. časť)

Autor: redakcia

V minulom článku sme sa pozreli na prvú časť článku či seriálu „Nechty podľa znamenia. Vyjadrite svoju osobnosť netradične“. Dnes vám v tom článku prinášame jeho pokračovanie.

Váhy

Váhy milujú rovnováhu a preto uprednostňujú celú paletu farieb na nechtoch. Dôležité však je, aby nikdy neboli v rozpore s oblečením, preto si vyberajú skôr pastelové alebo neutrálne farby. Túto fádnosť spestria zaujímavými vzormi.

Škorpión

Škorpiónky sú veľmi energické, impulzívne, a preto im najlepšie vyhovujú nechty s dizajnom kvapkajúcej krvi alebo iné dramatické vzory v kombinácii s ostrou červenou. Žeby výstraha, aby ste s nimi neprišli do konfliktu?

Strelec

Na nechtoch uznáva lesklé kamienky v jeden farbe alebo zaujímavý tigrovitý či leopardí vzor. Divoká príroda ho fascinuje, rovnako ako túžba po živote. Ukážte to aj na nechtoch!

Kozorožec

Kozorožci majú radi tradície, ale na nechtoch si dovolia z času na čas nejaké spestrenie. Vyskúšajte priesvitný lak na nechty posypaný trblietkami.

Vodnár

Vodnár je z celého zverokruhu najviac zameraný na vesmír a hviezdy. Ukážte to aj na svojich nechtoch. Tmavý lak s lesklými hviezdičkami či mesiacom je očarujúcou voľbou pre všetky Vodnárky.

Ryby

Toto znamenie fascinuje všetko trblietavé. Keď sa pozriete na svoje žiariace nechty plné vzorov vytvorených z farebných kamienkov budete sa cítiť, akoby ste našli poklad. Prečo si tento skvelý pocit nedopriať každý deň?

Foto: unsplash.com

Mohlo by vás zaujímať