Kozmetika, Móda, Pre ženy

Nechty podľa znamenia. Vyjadrite svoju osobnosť netradične (1. časť)

Autor: redakcia

Vedeli ste, že aj nail art môže súvisieť s astrológiou? Nie? Tým, ako máte upravené nechty môžete vyjadriť svoju tvorivosť, osobnosť, vnímanie sveta. Takéto nechty svedčia jednotlivým znameniam.

Baran

Charakteristikou tohto znamenia je oheň a ľad. Prejavte to aj na vašich nechtoch! Ženám narodeným v tomto znamení sa skvele hodia krvavočervené nechty s ozdobami v podobe kúskov ľadu, kvapiek vody alebo strieborných diamantov. Bonus navyše: môžete si byť istá, že zaujmete!

Býk

V prípade, že žena narodená v tomto znamení povie „trochu“, má tým namysli skôr „veľa“. Potešíte sa nechtami s množstvom ozdôb, trblietok, perličiek, kamienkov a ešte lepšie ak sú na nich vytvarované kvety. Veľa farieb, tvarov, lesku a perlete je pre vás to pravé.

Blíženec

Pri blížencoch nikdy neviete, na čom ste. Hodia sa im nechty v štýle francúzskej manikúry. Oceníte, ak na jemnom podklade bude niekoľko ťahov fosforeskujúcim lakom v rovnakej farbe ako základ. Napríklad: nechty nalakujte svetloružovým lakom a ich konce zvýraznite pár jemnými ťahmi s krikľavým lakom.

Rak

Nechty orgovánovej farby budú skvele ladiť s vaším temperamentom. Sú jemné, sladké a príjemné, a to nielen na leto.

Lev

Neónové nechty sú pre vás tým pravým. Dodávajú iskru teatrálnosti, ktorá je pre toto znamenie typická. Každý necht inej farby zdôrazní vašu originalitu. Nezabudnite na zlaté prstene – veď ste predsa kráľovnou!

Panna

Praktický charakter panny sa prejavuje aj na úprave nechtov. Panny majú zvyčajne krátke upravené nechty. Keď si ich majú nalakovať, zvíťazí jednoduchá úprava alebo minimalistické geometrické vzory.

Foto: unsplash.com

Mohlo by vás zaujímať