Pre mužov

Ktoré oblečenie by malo byť súčasťou pánskych šatníkov?

Ktoré oblečenie by malo byť súčasťou pánskych šatníkov?
Autor: admin

Móda výrazne ovplyvňuje nielen ženy, ale aj mužov. Kým ženy sa nevedia dočkať sezónnych výpredajov, muži nesledujú výpredaje, ale hľadajú v obchodoch oblečenie, ktoré im poskytne maximálne pohodlie, v ktorom sa budú cítiť dobre a zároveň budú vyzerať trendy.

Ktoré oblečenie by malo byť súčasťou pánskych šatníkov?
Ktoré oblečenie by malo byť súčasťou pánskych šatníkov? (zdroj: unsplash.com)

Ktoré oblečenie by malo byť súčasťou pánskych šatníkov?

Pánske obleky

Každý z nás občas ide na spoločenskú akciu ako ples, či svadbu. V pánskych šatníkoch by preto nemali chýbať pánske obleky. Modernejšie pánske obleky sú v slim fit strihu, obopínajú mužské telo, čím zvýrazňujú mužove prednosti.

Ak teda nemáte v šatníku modernejší pánsky oblek, odporúčame vám kúpiť si ho. Okrem klasického čierneho odporúčame kúpiť béžový, hnedý, károvaný, či modrý oblek. Tieto obleky, najmä modrý a hnedý, môžete pekne skombinovať s drevenými motýlikmi a drevenými manžetovými gombíkmi.

Pánske sako

Pánske saká by mali byť taktiež súčasťou pánskych šatníkov. Pánske sako v neutrálnej farbe sa ľahko kombinuje s pánskymi košeľami, či s pánskym tričkom. Odporúčame vám kúpiť moderné pánske sako v modrej, béžovej, hnedej, či čiernej farbe. Tie sa vám budú ľahšie kombinovať.
V šatníku by nemali chýbať predovšetkým farebne neutrálne pánske športovo- elegantné saká. Nahrádzajú pánske obleky na menej oficiálnych akciách a ak pracujete v kancelárii, tieto saká naplno využijete.

Neutrálna pánska mikina so zapínaním na zips

Súčasťou pánskych šatníkov by mala byť aj neutrálna pánska mikina so zapínaním na zips. Odporúčame vám kúpiť sivú pánsku mikinu so zapínaním na zips s vreckami. V zime oceníte podšité pánske mikiny, v teplejších ročných obdobiach zase tenké pánske mikiny.
Z farieb odporúčame predovšetkým svetlé sivé, tmavosivé, hnedé, čierne, ale aj béžové pánske mikiny. Ďalej odporúčame aj tmavomodrú, či tmavozelenú farbu.
Neutrálna pánska mikina so zapínaním na zips je nadčasový kúsok, ktorý sa ľahko kombinuje.

Komerčný článok

Mohlo by vás zaujímať