Pre ženy

Jednoduché a pritom praktické tipy na vianočné darčeky pre mužov

Jednoduché a pritom praktické tipy na vianočné darčeky pre mužov
Autor: admin

Mesiac do Vianoc a vy nemáte darčeky? Viaceré eshopy a kamenné predajne sa pripravujú na nápor zákazníkov, ktorí sa rozhodli kupovať vianočné darčeky pár dní, či týždňov pred Vianocami.

Jednoduché a pritom praktické tipy na vianočné darčeky pre mužov
Jednoduché a pritom praktické tipy na vianočné darčeky pre mužov (zdroj: unsplash.com)

Ak vám chýbajú vianočné darčeky pre vášho partnera, ponúkame vám jednoduché a pritom praktické tipy na vianočné darčeky pre mužov.

Pánske košele

Ak váš muž preferuje eleganciu, alebo si to vyžaduje jeho zamestnanie, odporúčame vám vybrať mu z ponuky nové pánske košele. Odporúčame uprednostňovať bavlnené pánske košele, ktoré vydržia veľmi dlho, sú maximálne pohodlné, nekúšu, vydržia aj väčšiu záťaž a sú nositeľné aj na oficiálnejšie príležitosti.
Vyberajte dobrý strih pánskych košieľ, ktoré vášmu partnerovi pasujú. Pánske košele môže dokonca využiť aj po návštevách počas Vianoc. Veľmi pekné sú košele v mierne zúženom strihu.

Pánske opasky

Okrem pánskych košieľ môžete kúpiť aj pánske opasky. Vyberajte opasky vždy podľa príležitosti, na ktorú ich váš partner bude nosiť. Veľmi obľúbené sú hlavne klasické kožené pánske opasky dostatočnej dĺžky a neutrálnej farby, ktoré sa hodia nielen k neutrálnym nohaviciam, ale aj k farebným. Klasický čierny, tmavohnedý a svetlohnedý kožený pánsky opasok je doplnok na dlhé roky.

Ak váš partner nosieva často aj džínsy, kúpte mu jeden klasický kožený pánsky opasok a jeden kvalitný džínsový opasok.

Knihy

Detektívky, fantasy, sci-fi, či literatúra faktu – každý muž má rád iný žáner. Knihy sú veľmi praktické darčeky, ktoré vždy potešia. Ak teda chcete prekvapiť svojho partnera, odporúčame vám kúpiť mu knihu. Vyberte si žáner a dobrého autora a v prípade, že neviete, nechajte si poradiť priamo v kníhkupectve.

Okrem pánskych košieľ, pánskych opaskov a kníh odporúčame kupovať kozmetiku a pomôcky na holenie/ udržiavanie brady. Veľa mužov nepohrdne ani dobrým značkovým pánskym pyžamom, pánskym spodným prádlom a dobrými jednofarebnými ponožkami.

Komerčný článok

Mohlo by vás zaujímať