Bio Oil 200 ml

 
 
 
 

PRíRODNÁ KOZMETIKA

Bio Oil 200 ml

Špeciálny olej na pleť a telo
Katalogóvé číslo:Bio 200
Dodacia lehota
Dostupnosť: Zvyčajne expedujeme nasledujúci pracovný deň
Vaša cena: 18,90 €

Popis produktu

Bio Oil je špeciálny produkt, ktorý pomáha zlepšiť stav pokožky tým, že minimalizuje strie, jazvy a zjednocuje tón pleti.

Jeho jedinečné zloženie, ktoré obsahuje unikátny PurCellin olej, je tiež veľmi efektívny pre rôzne kožné problémy, vrátane startnutia kože a dehydrovanej pokožky.

Bio Oil obsahuje vitamín A, vitamín E, mesiačikový olej, levandulový olej, rozmarínový olej a olej z kamilky.

Bio Oil neupcháva póry, je hypoalergický produkt, ktorý je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou.

Vlastnosti:

Zlepšuje viditeľnosť jaziev

Bio Oil pomáha zlepšiť stav všetkých jaziev. Je tiež veľmi efektívny v prípade, že máte jazvu na kĺbe alebo inom pohyblivom mieste tým, že jazvu udržiava pružnú.

Bio Oil masírujte do jazvy a okolitej kože 2 x denne, najmenej po dobu 3 mesiacov. Mladšie jazvy majú väčšiu šancu na zlepšenie v krátkom čase, ale aj staršie jazvy zlepšia elasticitu a budú menej viditeľné. Nepoužívajte na rany, ale až po úplnom zahojení. Bio Oil bohužial nemá schopnosť vašu jazvu úplne odtrániť, ale každopádne viditeľne pomôže.

Zjednocuje tón pleti

Bio Oil pomáha zlepšiť a zjednotiť stav pleti zapríčinený hormonálnymi zmenami, zosvetlovaním kože alebo upraviť poškodenia po spálení na slnku. Viditeľné ako hnedé fľaky na tele alebo na tvári sa viac zviditeľňujú počas tehotenstva, menopausy alebo po nadmernom slnečnom žiarení.

Zmenšuje viditeľnosť strí

Bio OIl efektívne zmenšuje viditeľnosť existujúcich strí. Bio Oil zlepšuje elasticitu kože a z tohto dôvodu zmenšuje vznik nových strí. V tehotenstve preventívne natierajte 2 x denne od druhého trimestra.

Spomaľuje starnutie kože

Vrásky a ochabnutie pokožky je z veľkej časti spôsobené zmenšovaním kolagénu a elastínu. Bio Oil obsahuje niekoľko ingrediencí, ktoré zlepšujú elasticitu kože, robia ju jemnejšiou, hladšou a viac vyživenou a tým spomaľujú jej starnutie. Bio Oil tiež pokožku hydratuje, zlepšuje jej pevnosť, zjednocuje tón a zjemňuej jemné vrásky.

Hydratuje pokožku

Bio Oil pomáha nahrádzať prirodzený maz, ktorý sa z pokožky vytráca z týchto dôvodov:

  • časté sprchovanie a kúpanie so sprchovým šampónom
  • nadmerné potenie
  • vonkajšie podmienky ako slnko, vietor
  • kúrenie a klimatizácia
  • nevhodná diéta a/alebo zlý pitný režim