Karin Herzog Oxygen Face Cream 50ml

 
 
 
Úvod > PLEŤOVÁ KOZMETIKA > Problematická pleť > Karin Herzog Oxygen Face Cream 50ml
 

Problematická pleť

Karin Herzog Oxygen Face Cream 50ml

Pleťový krém na mladšiu aknóznu pleť
Katalogóvé číslo:256
Dodacia lehota
Dostupnosť: Zvyčajne expedujeme nasledujúci pracovný deň
Vaša cena: 49,30 €

Popis produktu

Obsahuje 2% kyslíka.

Táto prírodna emulzia normalizuje sekréciu podkožného tuku a udržuje vyrovnanú hydrolipidckú vrstvu. Tónuje, čistí a zanecháva pleť žiarivú a zdravú.

Obsahuje 2% kyslíka, ktorý skutočne detoxikuje a ničí baktérie, ktoré zapríčiňujú tvorbu vyrážok, je jemný, ale pokročilý regulátor stavu pleti.

Karin Herzog Oxygen Face Cream je vhodný pre mladšiu pleť, jeho nemastná konzistencia znamená, že nezanecháva mastný pocit na pokožke. Krém je mierne antiseptický, pomáha zničiť baktérie, ktoré sú usadné vo vnútri tkaniva pokožky, čím funguje ako hĺbkový čistiť a vnútrná sprcha.


Bez parabénov a konzervantov. Netestovaný na zvieratách.
 

Návod na použitie:

 
Nanášajte ráno a večer na tvár a krk bez masírovnia. Aplikujte len na pleť, ktorá je dokonalá čistá.


Poznámka:
 
Ideálny pre mladých ľudí trpiacich akné. Použite na celú tvár ako denný a nočný krém spolu s Vita-A-Kombi 3 pre liečbu konrétnych postihnutých miest.
 
Poznámka:

Zámer  Karin Herzog odporúča nemasírovať krém do pokožky, je ten, že ruky a prsty majú omnoho väčšie póry, čo spôsobí, že absorbujú veľkú časť výživných látok, ktoré patria do pokožky tváre.

Keď používate akýkoľvek produkt Karin Herzog z rady Oxygen, vyhnite sa kontaktu s obočím. Kyslík môže jemne zosvetliť farbu obočia na určitý čas