Karin Herzog Essential Face Mask 50ml

 
 
 
Úvod > PLEŤOVÁ KOZMETIKA > Problematická pleť > Karin Herzog Essential Face Mask 50ml
 

Problematická pleť

Karin Herzog Essential Face Mask 50ml

Pleťová maska
Katalogóvé číslo:259
Dodacia lehota
Dostupnosť: Zvyčajne expedujeme nasledujúci pracovný deň
Vaša cena: 64,20 €

Popis produktu

Rýchla maska obsahujúca 2% kyslíka.

Facelifting v tube s krásnou vôňou mandaríniek, čučoriedok, grepu a pomaranču.

Maska proti predčasnému starnutiu pleti bola vyvinutá doktorom Herzogom na vypnutie tvárových kontúr. Ideálne je použitiť ju 10 minút pred nanestením makeupu, alebo pred akoukoľvek špeciálnou udalosťou, na ktorej sa chcete cítiť výnimočne.

Ošetrenie pleti pleťovou maskou je základný krok v starostlivosti o pleť, ktorý by ste mali robiť minimálne 1x týždenne. Výsledkom bude pevnejšia pleť, hydratovná a žiarivá.

Bez parabénov a konzervantov. Netestované na zvieratách.
 

Návod na použitie:

Naneste bez masáže na čistú suchú tvár a krk. Nechajte pôsobiť 10 minút a následne opláchnite teplou vodou. Pri veľmi suchej pleti sa maska rýchlo absorbuje, vtedy zvyšok masky po 10 minútach vmasírujte do pokožky. Použite 1 až 3 x týždenne. Následne naneste Vita-A-Kombi krém.

Poznámka:

Zámer  Karin Herzog odporúča nemasírovať krém do pokožky, je ten, že ruky a prsty majú omnoho väčšie póry, čo spôsobí, že absorbujú veľkú časť výživných látok, ktoré patria do pokožky tváre.

Keď používate akýkoľvek produkt Karin Herzog z rady Oxygen, vyhnite sa kontaktu s obočím. Kyslík môže jemne zosvetliť farbu obočia na určitý čas.