Karin Herzog Choco2 Face Cream 50ml

 
 
 
Úvod > PLEŤOVÁ KOZMETIKA > Problematická pleť > Karin Herzog Choco2 Face Cream 50ml
 

Problematická pleť

Karin Herzog Choco2 Face Cream 50ml

Chutný krém proti predčasnému starnutiu pleti
Katalogóvé číslo:246
Dodacia lehota
Dostupnosť: Zvyčajne expedujeme nasledujúci pracovný deň
Vaša cena: 57,90 €

Popis produktu

2 % Kyslík
 

Uvoľnite svoje endorfíny a rozmaznávajte pokožku do hĺbky. Tento krém má garantový patentovaný protistárnucí efekt. Použite raz denne na noc alebo dva krát denne, Karin Herzog Choco2 Face Cream je nabitý prírodnými zložkami, ktoré pleť rozoznávajú, potrebujú a využije ich vo svoj prospech.

Táto intenzívna výživa obsahuje 2 % kyslíka, vitamíny E, C, D, kalcium, magnézium, draslík, sézamový a avokádový olej a samozrejme originálnu švajčiarskú čokoládu.
Tieto zložky majú rýchle výsledky a krém je perfektný pre spevnenie a oživenie pokožky.


Skutočný bonus v tomto exkluzívnom produkte sú pridané kakaové bôby, 5x silnejší antioxidant ako čaj a silnejší ako červené víno robí z tohto krému najpokrokovejší produkt proti predčasnému starnutiu pleti.

Kakaové bôby obsahujú vysoký podiel magnézia. Magnézium pomáha stimulovať telu tvorbu progesterone, hormónu ktorý prudko klesá určitý čas v mesiaci a počas menopauzy.

Je vhodný pre každého, pre všetky tipy pleti.

Karin Herzog Choco2 Face Cream je revolučný krém pre všetkých, ktorí trpia problémamy s pleťou sposobenými hormonálnymi zmenami.

Bez parabénov a konzervatov. Netestovaný na zvieratách.

Návod na použitie:

Naneste krém na čistú pleť a nechajte absorbovať bez masáže. Po dvoch minútach môžete krém, ktorý nevsiakol vmasírovať do pokožky.