Indulge Aromawax Votive Candle 50g

 
 
 
Úvod > MASÁŽNE SVIEČKY A OLEJE > Indulge Aromawax Votive Candle 50g
 

MASÁŽNE SVIEČKY A OLEJE

Indulge Aromawax Votive Candle 50g

Aromatická sviečka a masážny olej
Katalogóvé číslo:299
Dodacia lehota
Dostupnosť: Zvyčajne expedujeme nasledujúci pracovný deň
Vaša cena: 9,50 €

Popis produktu

Aromatická sviečka má luxusný dotyk Ylang Ylang, bergamotu a neroli a bude Vás rozmaznávať a tešiť.

Ručne robená sviečka v 50g sklenenom pohári balená v celofáne so stužkou je ideálny darček. Je multifunkčná, môže byť použitá ako vôňa do izby, ako masážny olej, ako hydratačný balzám na telo, pery a tvár. V kombinácii s morskou soľou je ideálna ako telový píling, v pevnej forme ako tuhý parfém a tiež je možné ju využiť ako balzám na vlasy.

 

Návod na použitie:

Sójový vosk sa rozpustí pri nízkej teplote, čo umožní jeho jednoduché nanesenie lyžičkou alebo drevenou špachtľou. V pevnom stave je tento vosk ideálny na použitie ako telový balzám prípadne ako balzám na tvár a pery. Alebo nechajte sviečku jednoducho horieť, uvoľnite a užívajte si príjemnú vôňu, ktorá sa bude šíriť v izbe. Horí 10 hodín.

Neobsahuje parabény, minerálne oleje, umelé farbivá. Bez PEGS alebo petrochemikálii. Netestované na zvieratách.

Zloženie:

Each candle consists of a base of shea and cocoa butters with ethically sourced, GM free, 100% natural and biodegradable, organic Soya Wax (made with pure Soybean oil).  The ingredients are guaranteed to contain NO petroleum, paraffin or beeswax products, NOT be tested on animals and are FREE of pesticides, herbicides and toxic materials. The wick is zinc and lead-free and made from natural fibres and all Marie Reynolds London Candles adhere to legal safety guidelines. The Indulge candle also contains Argan Oil and is blended with pure essentials oils to create its aroma.