Karin Herzog ER Erase & Raise Force 5 Serum 15ml

 
 
 
Úvod > PLEŤOVÁ KOZMETIKA > Hydratačná starostlivosť > Karin Herzog ER Erase & Raise Force 5 Serum 15ml
 

Hydratačná starostlivosť

Karin Herzog ER Erase & Raise Force 5 Serum 15ml
zväčšiť obrázok
NovinkyOdporúčame

Karin Herzog ER Erase & Raise Force 5 Serum 15ml

Liftingové sérum s kyselinou hyalurónovou
Katalogóvé číslo:377
Vaša cena: 101,50 €

Popis produktu

Erase & Raise Force 5' uspokojuje požiadavky na výživu suchej a zvädnutej pokožky a je vhodné pre použitie v kombinácii s Vita-A-Kombi 1 a 2 krémami.

Toto liftingové, protivráskové a výživné sérum je jedno z posledných inovácií laboratória Dr. Paul et Karin herzog SA. Obsahuje prírodné a efektívne luxusné ingrediencie: kyselina hyalurónová, Vitamín E, Kamilka a Niacinamide (vitamín B3). Veľa štúdií uvádza, že Niacimamide zjednocuje tón pleti, zosvetľuje pleť a odstraňuje hyperpigmentáciu.

Kyselina Hyaulurónová je spracovaná do séra ER Force 5 do najmenších molekúl, takže je schopná penetrovať do spodných vrstiev pokožky, takže nie je nutná aplikácia ihlou, ako ste boli doteraz zvyknutá. Tieto molekuly majú schopnosť absorbovať 10x viac vody ako samé vážia a prirodzene vyhladzujú vrásky, vyhladzujú pleť a majú viditeľný hydratačný efekt.

Vitamín E, jeden zo zložiek tohto čarovného séra, je dokázaný anti-oxidant a poskytuje prírodnú ochranu proti UV žiarenie a zároveň má vyživujúci efekt, je vhodný pre všetky tipy pleti.


Kamilka upokojuje, prirodzuje príjemný pocit. Je prirodzene mierne antiseptický, vytvára pocit čistoty a sviežosti.

Skupina vitamínov B, Niacinamide má viditeľný efekt na pleť, vďaka jeho upokojujúcemu a regulačnému účinku.

Sérum môže byť použité každý deň a tak často, ako si len želáte. Je to Vaša obrana proti starnutiu, od cca 35 roku života.

Použitie tohto séra má neuveriteľné výsledky. Pri kombinácii s Vita-A-Kombi sú výsledky ešte viditeľné. Tu je dôvod: vďaka stabilizovanému obsahu kyslíka, ktorý Vita-A-Kombi pri kontakte s pleťou uvoľní 2 molekuly vody pre každú molekulu kyslíka. Následne kyselina hyalurónová spája toto veľké množstvo uvoľnenej vody a vypĺňa medzibunkový priestor. Výsledkom je vyhladenie vrások!

Ale to nie je všetko, vďaka patentovanému vitamínu A v kréme Vita-A-Kombi spolu s kyslíkom poskytuje pleti základný surový materiál na tvorbu prírodného kolagénu. Kyselina hyaulóronová a kolagén sú kľúčové pre udržanie pevnej štruktúry pleti.

Bez parabénov, farbív, parfémov. Netestované na zvieratách.
 

Návod na použitie:
 

Potraste fľaštičku pred každým použitím. Sérum naneste na vyčistenú pleť, najmä na miesta, ktoré si vyžadujú extra starostlivosť. Následne naneste Vita-A-Kombi krém, bez masáže, na celú pleť. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom môžete naniesť make up obvyklým spôsobom.